Lazer Epilasyon

 

Lazer tek renkli, oldukça düz, yoğun ve aynı fazlı paralel dalgalar halinde hareket eden yüksek güçlü ışık demetidir. Normal ışık insan teninde yüzeysel kalırken lazer ışıkları derinlemesine etki göstermektedir. Tıpta insan vücudunda kozmetik düzeltmeler amacıyla kullanımı gerçekleşmektedir.

Sancak Tıp Merkezi  Estetik ve Güzellik Merkezi Lazer Ünitesi'nde yapılan uygulamalara yönelik tanısal ve tedavi edici lazer uygulamaları; uzman ve deneyimli estetisyenler, tecrübeli hemşireler ve güncel tıbbi donanım eşliğinde hijyenik koşullarda yapılmaktadır.

  CİLT BAKIMI

  • Cildimiz 28-30 günde bir kendini yeniler. Ölü hücreler cilt yüzeyine itilerek ciltte kalın, mat bir tabaka oluşturduğu gibi siyah nokta sivilce ve akne oluşumuna da neden olur. Bunun dışında  gerek kir, toz ve sigara gibi çevresel toksinler sebebiyle gerekse zamanın etkisi ile cildimiz desteğe ihtiyaç duyar. Donuklaşan ve siyah noktalar oluşan, nemini kaybeden ciltte gözeneklerin açılarak kan dolaşımının hızlanması gereklidir. Medicaderma’nın sunduğu cilt tipinize özel profesyonel bakımlar cildin eski sağlıklı haline kavuşmasını sağlar.
  • Size  en uygun olan bakıma  cilt tipinize  ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre deneyimli uzmanlar karar verir.Düzenli aralıklarla yaptıracağınız cilt bakımı ile ileride yaşanabilecek leke, kırışıklık, sarkma gibi sorunların gecikmesini sağlayabilir ya da cilt problemlerinin oluşmasını önleyebilirsiniz.
TOP