TIBBİ HİZMETLERİMİZ


 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

 

Çocuk sağlığı kliniğimiz 0-15 yaşına kadar tüm hastalıkların teşhis ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Merkezimizde  çocuklar için özel tasarlanmış kliniğimizde  tanı ve tedavi uygulanmaktadır.

Bebeklerin doğumundan itibaren düzenli takipleri uzman hekimimiz  ve deneyimli personelimizce izlenmektedir. Kliniğimizde bebeklerimizin doğumdan sonra belirli aralıklarla kontrolleri gerçekleştirilmekte ve dünya sağlık örgütünün standartlarına göre aşıları periyodik olarak yapılmaktadır.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniğimizde, çocuklara koruyucu sağlık hizmetleriyle birlikte hastalıkların erken tanı ve tedavisi hizmetleri sunulması amaçlanmaktadır. Ayrıca anne sütü ile beslenmenin bebeğin gelişimindeki önemli rolünü unutturmamak da kliniğimizdeki en önemli hedeflerden bir tanesidir.

Bebek dostu olan merkezimizde, bebeklerin fizyolojik gelişimlerini sağlıklı olarak devam ettirebilmeleri amacıyla bebeklerin ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslenmeleri konusunda ailelere anne sütünün önemi anlatılmakta, kadın hastalıkları ve doğum kliniği de dahil olmak üzere bu konuda tüm hemşire ve hekimlerimiz çaba göstermektedir.

TOP